Yangına Dayanıklı Alçıpan

Yangına Dayanıklı Alçıpan

Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!

Fiyat : Lütfen Sorunuz!
Stok Durumu : Lütfen Sorunuz!

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siparişinizi Oluşturun: Ürün özelliklerini belirlediğiniz siparişlerinizi bize ulaşarak siparişinizi oluşturun.
Siparişinizin Kontrolünü Sağlayalım: Tarafımıza iletmiş olduğunuz siparişiniz profesyonel ekibimiz tarafından incelenerek siparişinizin hazırlanma aşamasına geçilir.
Siparişinizi Onaylayın: Sipariş verdiğiniz ürünün ekibimiz tarafından kontrol edilmesinin ardından hazırlanmaya başlayan siparişiniz sizlere onaya sunulur. Onaylanan siparişlerin tamamlanır.
Ürünleriniz Adresinize Gönderilsin: Onayladığınız siparişiniz tamamlandıktan sonra kargoya verilir ve 3-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Alçı levha veya alçıpan; ortası alçı, iki yüzü kaplı, boyutu özel veya standart olarak ayarlanabilen, düzgün yüzeyli plakalara verilen isimdir. Alçıpan genel olarak inşaatı biten binalarda yerden duvara olan bölümlerin kapatılması için kullanılmaktadır.

Yangına dayanım süresi arttırılmış, cam elyaf katkılı, düzgün yüzeyli, dayanıklı ve esnek iç mekân alçı plakasıdır. Ön yüzü pembe, arka yüzü gri renkli kâğıt kaplıdır. İç mekânlarda yangın dayanımı istenen bölme duvar, giydirme duvar, şaft duvarı ve asma tavan yapımında kullanılır. Hızlı ve kolay uygulanabilme özelliği sayesinde zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar. Esnekliği ve hafifliği sayesinde her türlü mimari detayda kolaylıkla uygulanabilir. Uygun yalıtım malzemeleri ile kullanıldığında yüksek ses ve ısı yalıtımı performanslarına olanak sağlar. Yapı elemanlarının yangın direncinin arttırılmasına olanak sağlar. Yangına Dayanıklı Alçı Plaka kullanılarak oluşturulan sistemler ile dakika cinsinden yangın dayanımı sağlanabilmektedir.