LE-265 Glaro

LE-265 Glaro

Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!

Fiyat : Lütfen Sorunuz!
Stok Durumu : Lütfen Sorunuz!

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siparişinizi Oluşturun: Ürün özelliklerini belirlediğiniz siparişlerinizi bize ulaşarak siparişinizi oluşturun.
Siparişinizin Kontrolünü Sağlayalım: Tarafımıza iletmiş olduğunuz siparişiniz profesyonel ekibimiz tarafından incelenerek siparişinizin hazırlanma aşamasına geçilir.
Siparişinizi Onaylayın: Sipariş verdiğiniz ürünün ekibimiz tarafından kontrol edilmesinin ardından hazırlanmaya başlayan siparişiniz sizlere onaya sunulur. Onaylanan siparişlerin tamamlanır.
Ürünleriniz Adresinize Gönderilsin: Onayladığınız siparişiniz tamamlandıktan sonra kargoya verilir ve 3-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Yeni koleksiyonumuz Elegance Large serisinin nadide ürünlerinden birisi olan Claro; laminat parke anlayışınızı tümden değiştirecek.

Koleksiyonun diğer ürünleri gibi 15 yıl garantili olan ürünümüz. Aynı zamanda gün ışığına, noktasal darbelere, çizilmeye, mobilya ayaklarına dayanıklılık gibi Peli markası ile özdeşleşmiş özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Kalite ve tasarımın birleştiği ürünü ve diğer laminat parke seçeneklerimizi size en yakın bayimizde inceleyebilirsiniz.