CM-358 Kanyon Gri

CM-358 Kanyon Gri

Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!

Fiyat : Lütfen Sorunuz!
Stok Durumu : Lütfen Sorunuz!

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siparişinizi Oluşturun: Ürün özelliklerini belirlediğiniz siparişlerinizi bize ulaşarak siparişinizi oluşturun.
Siparişinizin Kontrolünü Sağlayalım: Tarafımıza iletmiş olduğunuz siparişiniz profesyonel ekibimiz tarafından incelenerek siparişinizin hazırlanma aşamasına geçilir.
Siparişinizi Onaylayın: Sipariş verdiğiniz ürünün ekibimiz tarafından kontrol edilmesinin ardından hazırlanmaya başlayan siparişiniz sizlere onaya sunulur. Onaylanan siparişlerin tamamlanır.
Ürünleriniz Adresinize Gönderilsin: Onayladığınız siparişiniz tamamlandıktan sonra kargoya verilir ve 3-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Kanyon Gri laminat parke modelimiz son dönemin popüler rengi olan gri ile zemin kaplama seçeneklerini araştıranlara iyi bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Gri tonlar zeminler için hoş bir alternatif olarak öne çıkarken bu model ile aynı zamanda klasik tasarımları tercih edenlere de hoş bir alternatif sunuyoruz.

Comfort serimizin diğer renklerini ya da gri renkli diğer koleksiyonlarımızın ürünlerini web sitemizden inceleyebilir ve uluslararası standartlarda üretilmiş eşsiz tasarımlardan birini seçerek mekanlarınıza renk katabilirsiniz.