CM-356 Teak Select

CM-356 Teak Select

Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!

Fiyat : Lütfen Sorunuz!
Stok Durumu : Lütfen Sorunuz!

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siparişinizi Oluşturun: Ürün özelliklerini belirlediğiniz siparişlerinizi bize ulaşarak siparişinizi oluşturun.
Siparişinizin Kontrolünü Sağlayalım: Tarafımıza iletmiş olduğunuz siparişiniz profesyonel ekibimiz tarafından incelenerek siparişinizin hazırlanma aşamasına geçilir.
Siparişinizi Onaylayın: Sipariş verdiğiniz ürünün ekibimiz tarafından kontrol edilmesinin ardından hazırlanmaya başlayan siparişiniz sizlere onaya sunulur. Onaylanan siparişlerin tamamlanır.
Ürünleriniz Adresinize Gönderilsin: Onayladığınız siparişiniz tamamlandıktan sonra kargoya verilir ve 3-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Peli Parke Comfort serisinin özel bir ürünü olan Teak Select laminat parke...

Koyu renkli tasarımıyla mekanlarınıza farklı bir anlam katacak ürün, resimlerinden de görüldüğü gibi farklı dizayn alternatiflerine yelken açmanıza öncülük edecek.

Aynı zamanda sigara yanıklarına, mobilya tekerleklerinden kaynaklı çizilmelere dayanıklı ürün zeminden ısıtmalı mekanlar için de uygun olarak üretilmiş kolay uygulanabilir bir modeldir.