CM-203 Meşe

CM-203 Meşe

Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!

Fiyat : Lütfen Sorunuz!
Stok Durumu : Lütfen Sorunuz!

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siparişinizi Oluşturun: Ürün özelliklerini belirlediğiniz siparişlerinizi bize ulaşarak siparişinizi oluşturun.
Siparişinizin Kontrolünü Sağlayalım: Tarafımıza iletmiş olduğunuz siparişiniz profesyonel ekibimiz tarafından incelenerek siparişinizin hazırlanma aşamasına geçilir.
Siparişinizi Onaylayın: Sipariş verdiğiniz ürünün ekibimiz tarafından kontrol edilmesinin ardından hazırlanmaya başlayan siparişiniz sizlere onaya sunulur. Onaylanan siparişlerin tamamlanır.
Ürünleriniz Adresinize Gönderilsin: Onayladığınız siparişiniz tamamlandıktan sonra kargoya verilir ve 3-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Meşe laminat parke adeta parke denilince aklımızda canlanan görselin bir yansıması, elbette PEli kalitesiyle birinci sınıf özellikler üretilmesi de cabası...

Comfort koleksiyonumuzun klasik parçalarından biri olan ürün ile zemin kaplama konusunda maceracı olmaktansa klasik ama şık tasarımları tercih edenlere hitap ediyor.

Bu ve benzeri ürünlerimizi web sitemizin yanında sosyal mecralarda, bayilerimizde ya da katıldığımız etkinliklerde inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için size en uygun kanaldan bizimle temasa geçin.