CM-107 Otantik Beyaz

CM-107 Otantik Beyaz

Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!

Fiyat : Lütfen Sorunuz!
Stok Durumu : Lütfen Sorunuz!

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siparişinizi Oluşturun: Ürün özelliklerini belirlediğiniz siparişlerinizi bize ulaşarak siparişinizi oluşturun.
Siparişinizin Kontrolünü Sağlayalım: Tarafımıza iletmiş olduğunuz siparişiniz profesyonel ekibimiz tarafından incelenerek siparişinizin hazırlanma aşamasına geçilir.
Siparişinizi Onaylayın: Sipariş verdiğiniz ürünün ekibimiz tarafından kontrol edilmesinin ardından hazırlanmaya başlayan siparişiniz sizlere onaya sunulur. Onaylanan siparişlerin tamamlanır.
Ürünleriniz Adresinize Gönderilsin: Onayladığınız siparişiniz tamamlandıktan sonra kargoya verilir ve 3-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Otantik Beyaz laminat parke ile zeminlerinizde beyazın hakimiyetini hissedecek ve ışıltılı bir yaşam alanına kavuşacaksınız. Beyaz zeminin mobilya, perde gibi dekoratif bileşenlerle sağladığı mükemmel uyumu deneyimlemek için sizi en yakın bayimize bekliyoruz.

Peli Parke Comfort serisinin seçkin bir parçası olan bu ürün; resimlerinden de anlaşılacağı gibi çok farklı kullanım amaçlarına hizmet eden yaşam alanlarının zeminlerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Benzeri beyaz ve açık tonlardaki zemin kaplama ürünlerimizi inceleyin, kolay uygulanabilir parkeler hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin.